Kur gauti BitCoin’ų nemokamai « Mokslo diena « 

Kur gauti BitCoin’ų nemokamai 

Bitcoin

 

Taip, iš tiesų galite gauti BitCoin‘ų nemokamai. Tam jums reikės turėti savo BitCoin’ų piniginę (apie jas daugiau informacijos “Kaip susikurti BitCoin’ų piniginę“) ir kantrybės spaudinėti nuorodas bei suvesti “Capcha”.  Tačiau per daug neapsidžiaukite, nes sumos nėra didelės. Per mėnesį tokiu būdu net ir labai stengiantis vargu ar surinksite daugiau negu 10 dolerių. Tačiau kai tie pinigai ateina be didesnių investicijų ar vargo, tai, kaip sakoma, vis į namus o ne iš namų.

Turbūt pagalvojote, kas gi ims ir dalins BitCoin‘us nemokamai. Atsakymai yra keli. Viena iš priežasčių yra ta, kad BitCoin‘ų turėtojai nori praplėsti vartotojų ratą, nes tuomet kyla ir pačių BitCoin‘ų vertė. Taigi, jei kažkas turi 10 BitCoinų ir kelis paaukoja labdarai, tai likusiųjų BitCoin‘ų vertė padidėja, nes atsiranda daugiau žmonių, besinaudojančių jais ir taip kyla BitCoin‘ų ekonomika. Kita priežastis yra ta, kad tam tikri puslapiai dalina BitCoin‘us kaip paskatą apsilankyti jų puslapyje. Jame dažnai jie patalpina reklamų, už kurias gauna pinigų, todėl tokia veikla atsiperka. Nes niekas pas juos nenorės reklamuotis jei nebus lankytojų, o tokios nemokamų BitCoin‘ų „akcijos“ privilioja lankytojus. Turbūt yra ir kitų priežasčių, bet čia manau yra pagrindinės.

Gerai, užteks tos teorijos, dabar laikas tam, ko visi ir ieškote – puslapiai, kur galima gauti BitCoin‘ų:

bitvisitor (perveda labai greitai – dažnai nereikės laukti nė valandos ir jau turėsite BitCoin‘ų. Pataisymas. Dažniausiai perveda kitos dienos ryte apie 7:10 – 7:20)

Kiti puslapiai dažnai perveda 1-7 dienų bėgyje:

coinvisitor

earnfreebitcoins

netlookup

coinad

chromaticcreative

Yra ir kitų puslapių, kurių galite paieškoti per google, tačiau kitur esu ir negavęs BitCoin‘ų. Pateikti puslapiai buvo mokūs (jei situacija pasikeistų stengsiuos apie tai informuoti, arba jei pastebėsite nemokių puslapių, galite rašyti kontaktuose esančiu elektroniniu paštu).

Jei domina pinigų uždirbimas internete, apie tai galite plačiau paskaityti straipsnelyje „Kaip užsidirbti internete“.


© 2012-2021 | Visos teisės saugomos.