BitCoin jūsų verslui « Mokslo diena « 

BitCoin jūsų verslui 

Bitcoin

 

BitCoin turi visas būtinas savybes, kad ši sistema galėtų būti naudojama versle. Galite priimti mokėjimus, galite vykdyti pervedimus, galite BitCoin mokėjimų procesorių įdiegti savo internetinėje svetainėje it t.t. Nors toks mokėjimų būdas dar nėra plačiai paplitęs, tačiau tai netrukdo jums tapti BitCoin naudotoju.

Vienas iš pliusų naudojantis BitCoin’ais yra jų lankstumas – pervedimai atliekami pakankamai greitai, nėra jokių kliūčių pervedimus priimti iš kitų valstybių, praktiškai nėra jokių pervedimo mokesčių (norint užtikrinti greitesnį apmokėjimą geriau tokį mokestį pridėti, tačiau jis nėra būtinas).

Taip pat apmokėjimas negali būti atšauktas, kas yra labai naudinga prekiautojams – jei prekė parduodama, gaunamas apmokėjimas ir prekė išsiunčiama, pirkėjas negali tiesiog paimti ir atšaukti apmokėjimo.

Tačiau, norint naudotis BitCoin sistema versle, tikriausiai turėtumėte susipažinti ir su BitCoin’ų anonimiškumu ir kaip jį užtikrinti (apie tai daugiau skaitykite straipsnelyje “BitCoin’ų anonimiškumas“), nes tikriausiai dauguma verslininkų nenorėtų, jog jų įmonės finansus galėtų peržiūrėti visi kas tik to panorėtų, tarkim konkurentai.

Apskritai, pritaikyti BitCoin sistemą verslui yra pakankamai nesudėtinga. Prekes galima žymėti QR kodu, kurio pagalba pakankamai lengva kasos aparatams nuskaityti prekės kodą, jos kainą ar kitą informaciją. Taip pat tokie QR kodai patogūs ir internetinėse svetainėse, nes pirkėjai, pasinaudodami BitCoin’ų programėlėmis gali tiesiog savo kompiuterio ar mobiliojo telefono pagalba nuskaityti QR kodą ir automatiškai atlikti apmokėjimą. Taip pat pakankamai nesudėtinga stebėti pervedimus ir įsitikinti, kad už prekę ar paslaugą tikrai buvo sumokėta. Kuo daugiau verslo pritaikys šią sistemą, tuo daugiau išloš visi jos naudotojai, nes plėsis ir stiprės BitCoin’ų ekonomika, dėl ko tikriausiai ir jų vertė kiltų.


© 2012-2021 | Visos teisės saugomos.