Informatika « Referato kategorijos « Mokslo diena « 

Dinaminė sistemų kūrimo metodika

  Parsisiųsti pilną doc formatu (Nepavyksta parsisiųsti)   ANOTACIJA Darbe nagrinėjama dinaminė sistemų kūrimo metodika (angl. Dynamic Systems Development Method – DSDM), kuri naudojama kurti tvirtas (angl. robust) sistemas. Ši metodika padeda išvengti projekto trūkumų, taip pat kurti reikalavimus tenkinančias …
Skaityti plačiau

Sistemos struktūrinės analizės ir kūrimo metodika SSADM

Parsisiųsti pilną doc formatu (Nepavyksta parsisiųsti)   ANOTACIJA Darbe nagrinėjamas sistemos struktūrinės analizės ir kūrimo metodika SSADM (angl. Structured Systems Analysis and Design Method), kuri pateikia projektuotojams išsamias IS kūrimo taisykles ir nurodymus. Metodika yra labai struktūrizuota, automatiškai generuojami dokumentai …
Skaityti plačiau

Spartusis programų kūrimas

Projektų valdymui yra naudojamos įvairios metodikos. Vienos yra griežtai apibrėžtos taisyklėmis ir reikalavimais, kitos metodikos leidžia lanksčiai keisti projekto įgyvendimo būdus projekto kūrimo metu. Projektui vykdyti metodika dažniausiai pasirenkama pagal projekte dalyvaujančių žmonių skaičių ir projekto apimtį. Sudėtingos sistemos dažniausiai remiasi griežtomis taisyklėmis apibrėžtomis metodikomis ir labai gerai paruoštu išankstiniu planavimu ir projektavimu, kadangi minimalūs pakeitimai didelės sistemos dalyje, gali atsiliepti visos sistemos kokybei ir projekto įvykdymo greičiui bei kainai.
Skaityti plačiau

Įmonės resursų planavimo politika pritaikant Microsoft Dynamics NAV

2002 m. liepos 11, Microsoft įsigijo kompaniją Navision A/S, kuri buvo pradinė Navision produktų gamintoja. Tai buvo planuotas Microsoft žingsnis po Great Plains produkto įsigijimo. Įsigijus kompaniją Navision A/S, Microsoft taip pat įsigijo teises į Axapta, atskirą Damgaard A/S gamintą produktą, kuris turi labai daug panašumų į „Navision Attain“, tačiau yra sukurtas modernesnės technologijos pagrindu.Po produktų įsigijimo, Microsoft pervardino visus tris produktus ir 2004 m. spalio mėn. Buvo išleistas Microsoft Dynamics NAV 4.0, o 2008 liepos 18 dieną išleistas Microsoft Dynamics NAV 5.0.
Skaityti plačiau

XP programų kūrimo metodika

Dažnai būna, kai užsakovų reikalavimai pastoviai kinta, kūrėjų komandos yra mažos, o projekto rizika didelė. Tokiais atvejais tradicinės ir sudėtingos programinių sistemų kūrimo metodikos sunkiai gali buti panaudotos ir geriausiai tinkamos yra lanksčiojo programavimo metodikos. Vienas iš geriausiai žinomų lanksčiojo programavimo variantų yra ekstremalus programavimas (XP). Daug projektų buvo sėkmingai ir greitai kuriami naudojant šį metodą. Šiame darbe yra aprašomi ekstremalaus programavimo pagrindai, principai.
Skaityti plačiau


© 2012-2021 | Visos teisės saugomos.