Kaip parsisiųsti referatą « Mokslo diena « 

Kaip parsisiųsti referatą



Parsisiųsti dokumentus gaite štai taip:

 

1. Spauskite ant “Parsisiųsti pilną doc formatu”.

 

2. Atsidarys ADF.LY puslapis. Palaukite 5 sekundes… Jei dėl kažkokių priežasčių Jūsų naršyklė neatidaro ADF.LY puslapio, pamėginkite pakeisti naršyklę, pavyzdžiui, pamėginkite Firefox, Google Chrome, Opera ar kitas naršykles. Taip pat galite pamėginti šiek tiek luktelėti ir pamėginti iš naujo, nes kartais gali būti tiesiog problemos internete (puslapio ataka ar dingęs interneto ryšys ir pan.). Jei vistiek nepavyks, rašykite kontatuose esančiu elektroniniu paštu – būtinai patikrinsime ar nėra kažkokių bėdų ir pasistengsime Jums padėti.

 

3. … Kol pasirodys užrašas “SKIP AD”. Paspauskite ant šio užrašo.

 

4. Atsiras dokumentų parsisiuntimo langas.

 

5. Pažymėkite “Open with”. Jei dokumentas bus suglaudintas su archyvavimo programa, jums bus parsiųstas *.zip archyvas, kurį galėsite atidaryti su bet kokia archyvavimo programa. Pateiktame pavyzdyje naudojama WinRAR archyvavimo programa. Jei dokumentas bus nesuglaudintas, jį iš karto galėsite atsidaryti su teksto redaktoriumi ir/arba išsisaugoti savo kompiuteryje ir tolimesni žingsniai Jums nebereikalingi.

 

6. Atsidariusioje archyvavimo programoje (WinRAR) matome suglaudintą dokumentą. Pavyzdyje pateiktas dokumentas – masazas.doc

 

7. Pasirenkame “Extract to”, jei turite lietuvišką archyvatorių, tai gali būti užrašyta “Išskleisti į”.

 

8. Pasirenkame kur norime išskeisti dokumentą. Pavyzdyje dokumentą išskleisime ant darbalaukio (desktop).

 

9. Savo darbalaukyje (ant desktopo) matome išskleistą dokumentą, kurį jau galime atsidaryti su teksto redaktoriumi, pavyzdžiui, su Microsoft Word programa.


© 2012-2019 | Visos teisės saugomos.