Apie « Mokslo diena « 

Apie mus


M-d.lt Internetinis puslapis įkurtas 2012 lapkričio 17 dieną. Šis puslapis yra šeimos projektas, kuriame pateikiama įvairaus pobūdžio informacija.

Gyvenime susiduriame su įvairiais diskutuotinais klausimais ir problemomis, į kuriuos bandome rasti pagrįstus bei argumentuotus atsakymus ir paaiškinimus. Rasta naudinga teorine ir praktine informacija norime pasidalinti su visais žmonėmis, kurie susiduria su panašiomis problemomis bei klausimais.

Kiekvienas apsilankymas m-d-lt. puslapyje džiugina, jog galime būti naudingi ir padėti atsakyti į iškilusius įvairius klausimus bei problemas. Kartu yra ir skatinimas eiti į priekį, ieškoti atsakymus į naujus klausimus ir neaiškumus,- ir pateikti atrastą, argumentuotą informaciją visuomenei.

Tikslai:

Pateikti pagrįstą, argumentuotą ir teisingą (neiškreiptą) informaciją;

Rinkti ir pateikti informaciją, kuri aktuali šeimoms auginančioms mažus vaikus, akademiniam jaunimui ir kitiems besidominantiems mokslu ir žiniomis;

Sukurti virtualią aplinką, kurioje visuomenė rastų ir dalintųsi informacija vieni su kitais;

Skatinti visuomenę šviestis ir domėtis akademinio pobūdžio darbais.

Vizija:

Šis tinklalapis dar yra vystomas ir yra tik pradinėje stadijoje. Turime įvairiausių minčių kaip jį toliau plėsti ir tobulinti. Artimiausiu metu numatome šiuios patobulinimus ir naujoves:

Puslapiui sukurti forumą, kad žmonės galėtų diskutuoti įvairiais klausimais, dalintis savo mintimis, informacija ir bendradarbiausti.

Praplėsti ir patobulinti pratybų skyrelį, kad būtų daugiau temų, įvairesnių uždavinių bei daugiau kitų naudingų funkcijų.

Sukurti kryžiažodį, kad žmonės galėtų išbandyti bei pademonstruoti savo žinias, atsipalaiduoti, bei turiningai praleisti laisvalaikį.

Sukurti apklausų skyrelį, kuriame būtų vykdomos apklausos visuomenei svarbiomis ir aktualiomis temomis.


© 2012-2021 | Visos teisės saugomos.